Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
Язык:
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы
  ВНИМАНИЕ! Вся информация взята из открытых источников и предоставляется исключительно в ознакомительных целях.

  Реписан капли для перорального использования по 20 мл во флаконе

  Действующее вещество: Различные препараты
  Фармакотерапевтическая группа: Гомеопатический препарат.

  Загальна характеристика

  Основні фізико-хімічні властивості

  Прозорий, від світло-жовтого до зеленувато-жовтого кольору розчин без специфічного запаху, ледь терпкого смаку;

  Склад

  100 мл розчину містять Calendula D1 10 мл, Arnica D6 10 мл, Ruta D6 10 мл, Hypericum D6 10 мл, Symphytum D6 10 мл, спирт етиловий 43%.

  Форма випуску

  Краплі для перорального застосування.

  Фармакотерапевтична група

  Комплексний гомеопатичний засіб. Код ATC: M09AX

  Фармакологічні властивості.

  Репісан® чинить протизапальну, аналгезивну, капіляропротекторну дії та покращує регенеративні процеси в тканинах опорно-рухового апарату. Сприяє зміцненню стінок судин, зменшенню їх проникності; покращує мікроциркуляцію. Стимулює процес регенерації та репарації після травм м`яких тканин, м`язів, зв`язкового апарату та кісток, а також при струсі мозку. Прискорює процеси консолідації кісткових уламків і формування кісткової мозолі.

  У хворих на остеохондроз, Репісан® сприяє швидкому усуненню набряку нервового корінця та регресії больового синдрому, покращує нервову провідність.

  У хворих, що страждають на остеоартроз, включення Репісану в базисну терапію дозволяє зменшити біль та сумарний альгофункціональний індекс Лекена, суттєво збільшити об’єм руху в уражених суглобах, скоротити дози або відмовитись від прийому нестероїдних протизапальних препаратів та зменшити ризик побічних ефектів, ускладнень протизапальної терапії. Застосування Репісану дозволяє значно покращити результати та скоротити строки стаціонарного лікування, підвищити якість життя хворих, що страждають на запальні або дегенеративні захворювання опорно-рухового апарату.

  Фармакокінетика. Не вивчалась.

  Показання для застосування

  У комплексному лікуванні запальних і дегенеративних захворювань опорно-рухового апарату (остеохондроз, артрити, артрози, тендовагініти, бурсити, епікондиліти), травм (удари, ушкодження зв’язок, переломи кісток, контузії, гемартрози, мікротравматична хвороба у спортсменів), уповільненого загоєння ран.

  Спосіб застосування та дози

  Дорослі та підлітки: 10 крапель препарату в чистому вигляді або розведених в 1 столовій ложці води;

  діти від 5 до 12 років: 5-7 крапель препарату, розведених в 1 столовій ложці води;

  діти від 3 до 5 років: 3-5 крапель препарату, розведених в 1 столовій ложці води.

  Приймати 3 рази на день за 30 хвилин до або через годину після прийому їжі.

  На початку лікування, а також у випадках, які вимагають швидкого послаблення симптомів, можливий прийом препарату кожні півгодини-годину дорослим і підліткам: по 8 - 10 крапель препарату у чистому вигляді або розведених в невеликій кількості води, дітям від 5 до 12 років: по 3-5 крапель препарату, розведених в невеликій кількості води, дітям від 3 до 5 років: по 2-3 краплі препарату, розведених в невеликій кількості води або молока, до покращання стану, але не більше 8 разів, після чого приймати 3 рази на день.

  Для підсилення ефективності рекомендується потримати препарат деякий час у роті перед проковтуванням.

  Курс лікування:

  Лікування наслідків травм: при ударах, пошкодженнях зв’язок – 1-2 тижні, при переломах кісток – 1-3 місяці, при уповільненому загоєнні ран – 1-3 тижні.

  Лікування запальних і дегенеративних захворювань опорно-рухового апарату – 2-3 місяці.

  За необхідності курс можна повторити.

  Побічна дія

  Не виявлена.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

  Передозування

  Випадків передозування до цього часу не було зареєстровано.

  Особливості застосування

  На початку лікування препаратом можуть з’явитися прояви посилення існуючої симптоматики захворювання, які не потребують відміни препарату.

  Взаємодія з лікарськими засобами.

  Протипоказань для комбінації з іншими фармакологічними засобами немає. Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

  При застосуванні Репісану в комплексній терапії з іншими препаратами необхідно дотримуватися паузи між прийняттям лікарських засобів - не менше 20 хвилин.

  При одночасному застосуванні препарату Репісан® з нестероїдними протизапальними препаратами прийом і доза останніх можуть бути зменшені за рекомендацією лікаря.

  Термін придатності

  5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

  Оскільки Репісан® містить рослинні природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату.

  Умови зберігання

  Лікувальний засіб зберігати в щільно закритому флаконі, в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30°С, в недоступному для дітей місці.

  Умови відпуску

  Без рецепта.

  Упаковка

  Флакони по 20 мл, 50 мл, 100 мл у картонній упаковці.

  Виробник

  Ріхард Біттнер АГ.

  Адреса

  Кернтнер Рінг 11-13,

  А-1010 Відень, Австрія.

  Внимание! Текст описания препарата "Реписан капли для перорального использования по 20 мл во флаконе" предоставлен для общей информации и ознакомления и является упрощённым вариантом официальной аннотации к лекарству. Перед приобретением и использованием препарата обязательно обратитесь к врачу и получите профессиональные рекомендации. Данный текст размещён на портале сугубо для ознакомительных целей и не может служить основанием для самолечения. Только врач может выносить решение о назначении того или иного лекарства, определять дозу и график приёма.

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top