Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
Язык:
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы
  ВНИМАНИЕ! Вся информация взята из открытых источников и предоставляется исключительно в ознакомительных целях.

  Гентамицин-Пос капли глазные, 5 мг/мл по 5 мл во флаконе-кап.

  Действующее вещество: Гентамицин

  Склад

  Діюча речовина: 1 мл розчину містить 5 мг гентаміцину сульфату, які еквівалентні 3 мг гентаміцину;

  допоміжні речовини: бензалконію хлорид (консервант), натрію хлорид, натрію гідрофосфат додекагідрат, натрію дигідрофосфат дигідрат, динатрію едетат, вода для ін’єкцій.

  Лікарська форма. Краплі очні.

  Фармакотерапевтична група

  Засоби, що застосовуються в офтальмології. Антибіотики.

  Код АТС S01A A11.

  Показання

  Інфекції переднього відділу ока, спричинені патогенними бактеріями, чутливими до дії гентаміцину: кон¢юнктивіт, кератит, блефарит, ячмінь.

  Протипоказання

  Гіперчутливість до гентаміцину та інших компонентів препарату.

  Спосіб застосування та дози.

  Закапувати по 1 краплі 4 - 6 разів на добу в кон¢юнктивальний мішок.

  Звичайно лікування Гентаміцином-ПОС не повинно перевищувати період у 2 тижні або максимально 3 тижні. Точне визначення часу терапії із застосуванням Гентаміцину-ПОС повинно базуватись на оцінці лікаря, яка має враховувати всі фактори, включаючи ефективність лікування, тяжкість симптомів та потенційні побічні ефекти.

  Побічні реакції. 

  У поодиноких випадках повідомлялось про реакції підвищеної чутливості, які полягали у виникненні тимчасового печіння в очах.

  Передозування.

  Відомості відсутні.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  До цього часу дані клінічних випробувань щодо застосування очних крапель Гентаміцин-ПОС під час вагітності та лактації відсутні.

  Діти

  Застосування препарату Гентаміцин-ПОС для лікування дітей старше 1 року, вагітних і матерів-годувальниць можливе у випадку, якщо на думку лікаря очікуваний лікувальний ефект перевищує ризик розвитку можливих побічних ефектів. Тривалість застосування препарату у даної категорії пацієнтів становить не більше 7 - 10 днів.

  Особливості застосування.

  Протягом лікування препаратом не слід користуватись контактними лінзами.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  Відсутня.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодії.

  Відомості відсутні.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка. Гентаміцин (який входить до складу препарату Гентаміцин-ПОС у вигляді сульфату) є сумішшю основних олігосахаридів, одержаних з актиноміцетів Micromonospora purpurea. Основними сполуками, які зумовлюють його мікробіологічну дію, є гентаміцини С1, С2 та С. Їх хімічна структура відрізняється лише ступенем метилювання одного з трьох сахарів, які входять до складу молекули.

  Гентаміцину властива швидка бактерицидна дія, яка спрямована безпосередньо на бактеріальні рибосоми і полягає в інгібіюванні синтезу білків шляхом переривання нормального циклу рибосомальних функцій. Крім того, гентаміцин індукує неправильне зчитування генетичного коду з мРНК, що призводить до вбудовування неправильної амінокислотної послідовності до утворюваного поліпептидного ланцюга.

  Грампозитивні бактерії, на які діє гентаміцин, включають коагулазопозитивні та коагулазонегативні стафілококи, у т. ч. деякі штами, резистентні до дії пеніциліну; β-гемолітичні групи А та негемолітичні стрептококи; Diplococcus pneumoniae. Грамнегативні бактерії, чутливі до гентаміцину, включають деякі штами Pseudomonas aeruginosa, індолпозитивні та індолнегативні види Proteus; Escherichia coli; Klebsiella pneumoniae; Heamophilus influenza та Haemophilus aegypticus; Aerobacter aerogenes; види Neisseria, включаючи Neisseria gonorrhoeae.

  Фармакокінетика. Після місцевого застосування гентаміцин абсорбується неушкодженою рогівкою та кон¢юнктивою. Через 15 хвилин гентаміцин було знайдено в гуморальній рідині. Однак гентаміцин не проникає крізь здорову рогівку. Дослідження гуморальної рідини підтвердили, що після застосування очних крапель у неушкодженій рогівці не було досягнуто ефективних антибактеріальних концентрацій препарату.

  Основні фізико-хімічні властивості

  прозорий розчин без кольору та запаху.

  Несумісність

  Не відома.

  Термін придатності

  Термін придатності – 3 роки. Препарат не слід застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

  Після відкриття флакона використовувати препарат не більше 6 тижнів.

  Умови зберігання

  Зберігати при температурі не вище 25оС, у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 5 мл очних крапель у флаконах-крапельницях, закритих ковпачками із контролем першого розкривання. Флакон вмішують у картонну коробку.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  УРСАФАРМ Арцнайміттель ГмбХ і Ко. КГ

  Місцезнаходження

  D-66129, Саарбрюкен, Німеччина.

  Внимание! Текст описания препарата "Гентамицин-Пос капли глазные, 5 мг/мл по 5 мл во флаконе-кап." предоставлен для общей информации и ознакомления и является упрощённым вариантом официальной аннотации к лекарству. Перед приобретением и использованием препарата обязательно обратитесь к врачу и получите профессиональные рекомендации. Данный текст размещён на портале сугубо для ознакомительных целей и не может служить основанием для самолечения. Только врач может выносить решение о назначении того или иного лекарства, определять дозу и график приёма.

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top