Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  Завдяки новому апарату штучного дихання в Івано-Франківській обласній дитячій лікарні вдалося врятувати життя вже десятому малюку

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  Сучасний дихальний апарат, що підтримує вологість, вдих і видих немовлят, придбала за кошти місцевого бюджету Івано-Франківська обласна клінічна дитяча лікарня. Завдяки цьому пристрою можна підтримувати та доглядати недоношених дітей вагою від одного кілограма.

   

  В Івано-Франківській обласній лікарні лікуються переважно хворі дітки, які прибувають до цього лікувального закладу з усіх пологових будинків регіону. В обласній дитячій лікарні є 10 апаратів штучного дихання, з них 8 свій ресурс вже вичерпали. Тож необхідність в такому обладнання існувала вже давно.

   

  Дихальний апарат має 40 режимів роботи, основна функція якого — робити замість немовляти вдих і видих. На те, щоб дитина «роздихалась», залежно від її патології, потрібно 5 -7 днів. Потім переходять на інші допоміжні режими. Даний апарат штучного дихання допомагає значно швидше зняти немовлят зі штучної вентиляції легень і переходити на інші режими підтримки ШВЛ-апарату.

   

  На сьогодні завдяки цьому обладнанню вдалося врятувати життя вже десятому малюку.

   

  Керівництво Івано-Франківської обласної клінічної дитячої лікарні має плани оновити обладнання в імунологічній лабораторії, рентгенологічних та наркозно-дихальних апаратів, а також для проведення фіброгастроскопії.

   

   

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top