Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  За дорученням Прем’єр-міністра України В. Гройсмана в.о. Міністра охорони здоров’я В. Шафранський взяв під особистий контроль забезпечення лікарськими засобами пацієнтів НДСЛ "Охматдит"

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  Питання забезпечення онкохворих дітей лікарськими засобами є одним з найгостріших та найбільш важливих питань галузі та перебуває на постійному контролі Міністерства охорони здоров’я України. В зв’язку з цим, за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський бере під особистий контроль забезпечення лікарськими засобами онкохворих дітей. Вже сьогодні було проведено ряд робочих наряд із виробниками та дистрибюторами лікарських засобів.

   

  Також сьогодні, 13 травня 2016 року, до НДСЛ "Охматдит" доставлені медичні препарати для лікування онкохворих дітей на загальну суму 454 881,37 грн. і, як вже повідомлялось, до закладів охорони здоров’я міста Києва та Київської області доставлені наступні медичні препарати: ОКТАНАТ / OCTANATE® Фактор VIII коагуляції крові людини, ДОКСОРУБІЦИН-ТЕВА, ФЛУДАРАБІН-ТЕВА, які закуповуються за кошти Державного бюджету на 2015 рік за бюджетними програмами "Централізовані заходи для лікування онкохворих дітей" та "Централізована закупівля медикаментів для дітей, хворих на гемофілію" на загальну суму 7 422 757,78 грн.

   

  Щоденно у відомстві проходять робочі зустрічі та наради з виробниками та дистрибюторами лікарських засобів щодо усунення регуляторних бар’єрів та обговорюються шляхи вирішення питання щодо пришвидшення поставок та вишукуються можливості надання гуманітарної допомоги для того, аби забезпечити ліками пацієнтів до того моменту, поки медичні препарати, закуплені за кошти Державного бюджету на 2015 рік, не надійдуть в регіони.

   

  Так, під час сьогоднішньої зустрічі представники британського закупівельного агентства Crown Agents запевнили, що до кінця травня буде поставлено 20 медичних препаратів, а до кінця липня надійде в регіони більшість препаратів для онкохворих дітей.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top