Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  Віктор Шафранський відвідав Донецьку область напередодні Дня медичного працівника

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  17 червня, напередодні професійного свята – Дня медичного працівника – в.о. Міністра охорони здоров'я України Віктор Шафранський відвідав Донецьку область. Разом з директором департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ю. Узуном він взяв участь в урочистостях з нагоди свята у м. Краматорськ. На свято були запрошені медичні працівники Донецької області, представники міських та районних управлінь (відділів) охорони здоров’я, облдержадміністрації. Всього в заході взяло участь більш ніж 300 осіб.

  Віктор Шафранський вручив грамоти та подяки від Міністерства охорони здоров'я України лікарям та середнім медичним працівникам регіону, які з найбільшою віддачею проявили свої уміння та знання в справі захисту здоров'я та життя людей в складних умовах, в яких опинилась Донецька область. Досягнення медичних працівників регіону відзначили також і в обласній державній адміністрації, нагородивши пам'ятними подарунками та грамотами лікарів Ясинуватського, Першотравневого районів та м. Авдіївка.

  Під час свого візиту до регіону в.о. Міністра охорони здоров'я України В. Шафранський разом з головою облдержадміністрації – керівником військово-цивільної адміністрації Донецької області П. Жебрівським також взяв участь у відкритті відділення інтервенційної кардіології на базі МЛ №3 м. Краматорська. Також в.о. Міністра привітав випускників Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, взяв участь в урочистому врученні дипломів майбутнім медичних фахівцям.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top