Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  В Ужгороді пройшла семінар-нарада з питань розбудови екстреної медичної допомоги в Україні

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  22-23 червня 2016 року у м. Ужгород відбувся семінар-нарада з міжнародною участю «Питання розбудови екстреної медичної допомоги, створення оперативно-диспетчерської служби, відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги та впровадження уніфікованих протоколів екстреної диспетчеризації в практику охорони здоров’я».

  Участь у ньому взяли понад 80 представників територіальних служб екстреної (швидкої) медичної допомоги та медицини катастроф країни, а також фахівці зі Сполучених Штатів Америки (штатів Тенесі та Каліфорнія) та Канади.

  Учасники ознайомилися з роботою Закарпатського обласного центру екстреної медичної допомоги, його оперативно-диспетчерської служби та станції екстреної (швидкої) медичної допомоги. Там же була відбулася робоча нарада з директорами територіальних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, основними питаннями якої стали:

  - створення та робота оперативно-диспетчерської служби територіальних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;

  - стан розробки та впровадження в практику охорони здоров’я клінічної настанови та протоколів екстреної диспетчеризації;

  - організації та функціонування відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги (emergency department) у лікарнях інтенсивного лікування та багатопрофільних лікарнях;

  - аналіз рівня підготовки працівників екстреної (швидкої) медичної допомоги;

  - досвід роботи системи екстреної медичної допомоги в Сполучених Штатах Америки.

  Протягом пленарного засідання семінару було висвітлено 15 доповідей, у тому числі 3 міжнародних з наголосом на практичну складову процесу екстреної диспетчеризації.

  Також у рамках семінару-наради співробітниками Державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України» спільно з фахівцями США проведено майстер-клас для лікарів-інтернів та працівників екстреної (швидкої) медичної допомоги Закарпаття з надання медичної допомоги при невідкладних станах, зокрема серцево-легеневої реанімації.

  Організаторами заходу виступили ДЗ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України» спільно з Департаментом охорони здоров'я Закарпатської ОДА та Комунальним закладом «Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги».

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top