Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  В Україні вперше буде проведено комплексне оцінювання національної системи забезпечення лікарськими засобами

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  У березні-квітні 2016 року в Україні вперше буде проведено комплексне оцінювання національної системи забезпечення лікарськими засобами за міжнародною методологією. Його мета — проаналізувати наявну систему постачання лікарських засобів в Україні з точки зору зрілості її можливостей та ефективності функціонування. Результати оцінювання будуть необхідні для прийняття рішень щодо посилення національної системи забезпечення лікарськими засобами в рамках реформи системи охорони здоров’я. Отримані дані будуть спрямовані на вдосконалення системи забезпечення лікарськими засобами та розширення доступу пацієнтів до лікування.

  Замовником та координатором оцінювання виступає МОЗ України, виконавцем – проект міжнародної технічної допомоги «Системи покращеного доступу до лікарських засобів та фармацевтичних послуг» (SIAPS), що впроваджується в Україні міжнародною компанією MSH за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

  Оцінювання здійснюватиметься у восьми регіонах України: Дніпропетровській, Закарпатській, Київській, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Сумській, Чернівецькій та в м. Київ та охоплюватиме такі функціональні зони системи забезпечення ЛЗ: вибір лікарських засобів, прогнозування потреб та планування постачання, закупівля лікарських засобів, зберігання та управління запасами, транспортування. Результати, отримані в областях, будуть репрезентативними для всієї країни.

  З метою координації співпраці 18 лютого в Києві відбулася зустріч відповідальних представників департаментів (управлінь) охорони здоров’я, які забезпечуватимуть координацію процесу проведення оцінювання на місцях. Вони ознайомилися з методологією та основними аспектами впровадження проекту, планом здійснення системи оцінювання та роллю обласних управлінь з питань охорони здоров’я в процесі збору даних.

  Очікується, що перші результати оцінювання будуть представлені в кінці квітня 2016 року.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top