Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  В МОЗ відбулися публічні консультації щодо переліку ліків для онкохворих, які закуповуватимуться за кошти державного бюджету

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  Аби усунути маніпулятивні повідомлення щодо якості ліків для онкохворих, які закуповуватимуться за кошти державного бюджету, в МОЗ України сьогодні відбулась публічна дискусія за участі експертів та представників громадськості щодо зазначених препаратів.

  Також в обговорені цього питання взяли участь члени Робочої групи з питань профільного супроводу державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій, члени Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державної закупівлі лікарських засобів для лікування онкогематологічних хворих дорослого віку, члени Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державної закупівлі лікарських засобів, радіофармпрепаратів для лікування онкологічних хворих дорослого віку, а також представники пацієнтських організацій та громадськості.

  Заступник Міністра охорони здоров`я України Ігор Перегінець нагадав, що номенклатура лікарських засобів минулого року широко обговорювалася та проходила всі необхідні затвердження, і в ній використовувалися міжнародні непатентовані назви лікарських засобів. «Список лікарських засобів було надано міжнародній організації, яка підготувала перелік можливих до закупівлі лікарських засобів. Нагадаю, що Crown Agents купуватиме лише зареєстровані в Україні лікарські засоби, за найнижчою ціною. Всі препарати з переліку проаналізує Державний експертний центр, який надасть вичерпну інформацію по кожній позиції: дані про клінічні дослідження, про історію використання препарату, тощо», - додав заступник Міністра охорони здоров`я України. Також свої висновки та обґрунтування щодо цих препаратів можуть надати медичні експерти.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top