Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  В МОЗ України підписали Меморандум щодо реалізації інвестиційних проектів у сфері охорони здоров`я в Черкаській області

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 1

  24 березня Міністр охорони здоров`я України Олександр Квіташвілі, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та Генеральний директор компнії-інвестора Міхаель Фогт підписали меморандум про співпрацю. Документ об’єднає зусилля МОЗ України, обласної влади та інвесторів щодо створення умов для реалізації інвестиційних проектів у сфері охорони здоров’я.

   

  Європейські стандарти медицини на Черкащині готові допомогти впровадити німецькі партнери — компанія VOGT MEDICAL VERTRIEB GmbH. Так, Меморандум передбачає співпрацю з метою розвитку системи охорони здоров’я у сфері виробництва медичних виробів. «Йдеться про витратні матеріали для інфузійної терапії, анестезіології, гінекології, стоматології та загальноклінічної продукції з полімерних матеріалів», - повідомив Міністр охорони здоров`я Олександр Квіташвілі.

   

  Документ підписали голова Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та генеральний директор компанії VOGT MEDICAL VERTRIEB GmbH Міхаель Фогт. Під час реалізації пунктів Меморандуму сторони дотримуватимуться принципів прозорості, відкритості, законності та оперативності.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

   • 

  Дуже приемно читати подібні новини, вони дають надію на те, що стан справ у медичній сфері вже перейшов з етапу стагнації до, хоча б, повільного, але прогрессу.

  Показаны записи 1-1 из 1.
  Top