Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  В МОЗ України обговорили шляхи удосконалення проведення закупівель лікарських засобів за участю міжнародних організацій

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  4 квітня 2016 року в МОЗ відбулася зустріч заступника Міністра охорони здоров`я Ігоря Перегінця з представниками міжнародних організацій ПРООН, ЮНІСЕФ та ВООЗ. Сторони дійшли згоди щодо здійснення оцінки та проведення аналізу інституційної спроможності органів державної влади, а також сучасного стану реформ у сфері закупівель лікарських засобів та медичних виробів.

   

  В підсумку представники МОЗ та міжнародних організацій підготують узгоджену позицію щодо проведення однієї із найважливіших реформ – закупівлі лікарських засобів та медичних виробів в Україні.

   

  Експерти здійснять аналіз існуючих програм, проектів та ініціатив, які надають підтримку державним органам щодо реформи системи закупівель, визначать потреби для надання технічної допомоги та розвитку інституційної спроможності залучених до реформи державних органів; підготують спільну оцінку із рекомендаціями та пріоритетами для надання технічної підтримки у провадженні реформи.

   

  У рамках місії представники провідних міжнародних організацій планують провести зустрічі із ключовими партнерами у сфері закупівель лікарських засобів та медичних виробів.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top