Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  В Києві проходить ХІІІ з’їзд онкологів та радіологів України

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  26 травня 2016 року в Києві розпочався ХІІІ з’їзд онкологів та радіологів України. Понад тисячу медичних фахівців зібрались, щоб обмінятись досвідом, новими ідеями та методами щодо лікування онкологічних захворювань, обговорити актуальні питання реформування та розвитку онкологічної служби України, проаналізувати стан надання онкологічної допомоги населенню.

   

  «Боротьба з онкологічними захворюваннями є одним із пріоритетних напрямків діяльності Міністерства охорони здоров’я України, підтриманих Урядом, — наголосив під час урочистого відкриття заходу в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський. — Незважаючи на складнощі, проведена велика організаційно-методологічна робота та чисельні новаторські, інноваційні заходи для поліпшення стану надання онкологічної допомоги населенню України: нашими лікарями проводяться найскладніші операції, успішно здійснюється ендопротезування, масштабні дослідження в галузі трансплантології, удосконалюються імуногістохімічні та цитогенетичні методи діагностики злоякісних пухлин», — підкреслив урядовець.

   

  Головною метою з’їзду організатори заходу вбачають розробку та затвердження концепції розвитку і стану надання онкологічної допомоги населенню і оптимальної моделі єдиного медичного простору в умовах реформування медицини.

   

  Як зазначив Віктор Шафранський, саме на впровадження профілактичних заходів, скринінгових програм, застосуванні стандартів діагностики та лікування в онкологічних установах країни має бути направлена Загальнодержавна державна програма боротьби з онкологічними захворюваннями. Крім того, необхідно провести роботу з удосконалення якості надання медичної допомоги населенню та більш ефективного використання національних ресурсів. Важливим є розробка ефективних напрямків фінансування онкологічної галузі.

   

  Під час роботи з’їзду учасниками планується обговорити ряд важливих питань, таких як організація протиракової боротьби: проблеми ранньої діагностики та скринінгу, сімейна медицина, реабілітація та якість життя онкологічних хворих; концептуальні питання експериментальної та фундаментальної онкології; стан проблеми злоякісних новоутворень в Україні; сучасний стан та перспективи викладання онкології в Україні у форматі імплементації Закону України «Про вищу освіту»; досягнення в діагностиці та лікуванні онкогематологічних захворювань; дитяча онкологія в Україні: досвід, проблеми, перспективи.

   

  Також очікується прийняття низки важливих рішень, серед яких ухвалення статуту Української громадської організації «Національна асоціація онкологів України», що сприятиме реінтеграції в Європейську онкологічну спільноту.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top