Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  Уряд Канади підтримує зміни в українській медицині

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  Уряд Канади підтримує зміни в українській медицині

  “Канада надає величезну допомогу Україні, зокрема, через ініціацію спільних україно-канадійських програм. Українці відчувають підтримку з боку Канади та розуміють, що є на кого покластися», – зазначила під час зустрічі доктор Уляна Супрун.

  Доктор Уляна Супрун розповіла делегатам про проблемні питання сфери охорони здоров’я в Україні та представила детальну програму реформ, своє бачення покрокових змін.

  Одним із напрямків майбутньої співпраці – можливість створення в Україні центру, який займатиметься від профілактики до відновлення та реабілітації пацієнтів. Прототипом стане канадський Seven Oaks General Hospital.

  Меріен Міхичук запропонувала команді МОЗ України долучитися до спільної з Міністерством соціальної політики програми, яка дозволить підвищити безпеку та умови праці на шахтах, адже рівень виробничих травм найбільший саме у цій сфері. Канадійці поділились досвідом медичної опіки над своїми працівниками, та заохотили брати активну участь у розроблені стандартів безпеки на робочих місцях в Україні.

  Міністр запевнила, що підтримка з боку Канади триватиме надалі, а бажання запроваджувати спільні програми та ділитися досвідом успіху Канади лише зростає. Ця зустріч стане початком плідної співпраці Міністерства охорони здоров’я України та Урядом Канади.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top