Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  У Вінниці відбулася нарада ректорів вищих медичних навчальних закладів та закладів післядипломної освіти МОЗ України

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  27 травня 2016 року під головуванням в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктора Шафранського у Вінниці пройшла нарада ректорів вищих медичних навчальних закладів та закладів післядипломної освіти МОЗ України.

  Фахівці вищої медичної школи, науковці обговорили проблемні питання реформування галузі, вищої медичної та фармацевтичної освіти і науки. Зокрема, діяльність клінічних кафедр вищих навчальних закладів на базі закладів охорони здоров’я комунальної форми власності, створення університетських лікарень, перспективні напрями діяльності вищих навчальних закладів, переміщених із зони АТО, функціонування військових кафедр у вищих медичних навчальних закладах, поліпшення якості до дипломної та післядипломної підготовки лікарів та провізорів, створення національного дослідницького простору у сфері охорони здоров’я, децентралізація вищої освіти тощо.

  За словами Віктора Шафранського, ці питання є надзвичайно важливими на сьогоднішньому етапі реформування сфери охорони здоров’я, адже удосконалення системи вищої медичної освіти, впровадження сучасних міжнародних освітніх стандартів підготовки фахівців нового покоління – єдиний шлях щодо забезпечення надання якісної медичної допомоги населенню України, конкурентоспроможності наших спеціалістів на світовому та вітчизняному ринках праці.

  Для унормування діяльності вищої медичної школи, МОЗ України, за його словами:

  - розроблено проекти наказів про затвердження положень про інтернатуру, клінічну ординатуру, лікарську резидентуру;

  - затверджено Типове положення про університетську клініку вищого навчального закладу;

  - забезпечено організаційні засади підготовки з 2016 року фахівців за новими спеціальностями, зокрема, «Медицина», «Медична та психологічна реабілітація», «Фізична реабілітація», «Ерготерапія», «Медсестринство», «Технології медичної діагностики та лікування»;

  - сформовані пропозиції до нових, стандартів вищої освіти, підготовлені примірні навчальні плани на засадах компетентнісного підходу;

  - сформовано та подано до Мінекономрозвитку пропозиції до показників державного замовлення на підготовку та підвищення кваліфікації фахівців, науково-педагогічних кадрів у 2016 році за новими спеціальностями, що зберігають обсяг прийому лікарів. – 5165 осіб.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top