Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  У МОЗ обговорили подальші кроки з реалізації проекту будівництва лікувально-діагностичного комплексу лікарні «Охматдит»

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  У МОЗ України відбулася міжвідомча нарада, під час якої обговорили проект розпорядження Кабінету Міністрів України, яким має бути затверджений скоригований проект будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

  Потреба коригування зумовлена змінами основних техніко-економічних показників проекту будівництва. Зокрема, змінами до завдання на проектування передбачено заміну киснево-газифікаційної станції з підключенням до неї НДСЛ «Охматдит», прокладання зовнішніх мереж лікувального газопостачання, влаштування інженерних мереж зовнішньої дощової каналізації, влаштування дахової котельні. Згідно з документом, загальна кошторисна вартість скоригованого проекту будівництва становить 3 224 920,036 тис. гривень.

  Зміна вартості проекту будівництва пов’язана із значним збільшенням вартості матеріалів та як інженерного, так і медичного обладнання через значне збільшення курсу іноземних валют. Крім того, за період будівництва було внесено зміни в систему оподаткування – замість нульової ставки ПДВ на вироби медичного призначення було введено ставку оподаткування ПДВ у розмірі 7% від вартості виробів медичного призначення.

  Проект зазначеного розпорядження погоджено із зауваженнями Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, без зауважень Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Під час наради узгоджували позиції також з представниками Державної фінансової інспекції України та Міністерства фінансів України.

  «Будівництво цього лікувально-діагностичного комплексу – пріоритетне питання державної ваги і потребує невідкладного вирішення, – зазначив заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Ілик, – Це дозволить лікувати дітей, яких ми зараз змушені відправляти на лікування за кордон. До того ж це матиме і економічний ефект. Адже без цього комплексу державні кошти витрачаються не лише на лікування, а й транспортування маленьких пацієнтів в іноземні клініки».

  Документ буде винесено на розгляд Уряду на найближчому засіданні.

  Довідково

  Проект «Будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» по вул. Чорновола, 28/1, у Шевченківському районі міста Києва» затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.12.2011 р. № 1280-р. Зазначений проект будівництва був розроблений ТОВ «Укрпрофмед» та рекомендований до затвердження державним підприємством «Укрдержбудекспертиза» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

  07 липня 2016 р. ДП «Укрмедпроектбуд» МОЗ України, що виконує функції замовника проекту щодо будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу НДСЛ «Охматдит», було отримано позитивний експертний звіт ДП «Укрдержбудекспертиза» щодо розгляду скоригованого зазначеного проекту.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top