Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  У Києві проходить VII Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації»

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  19 квітня 2016 року у Києві відбулося відкриття VIІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» та V ювілейного Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України». Це головна подія галузі, міжнародна професійна платформа для обміну досвідом та підвищення кваліфікації, яка об'єднала потужну науково-практичну програму і найбільші в Україні спеціалізовані виставки останніх досягнень ринку охорони здоров'я. До участі в заході зареєструвалося понад 10 тисяч учасників.

   

  Організаторами Форуму виступили Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Компанія LMT. Захід проходить за підтримки Президента України і під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я. Офіційна підтримка здійснюється Кабінетом Міністрів України, Міністерством охорони здоров'я України, Київською міською державною адміністрацією.

   

  На відкритті Форуму керівник Департаменту з питань охорони здоров’я та соціальної політики Адміністрації Президента України Ігор Лурін передав привітання організаторам та учасникам заходу від Президента України Петра Порошенка та зазначив, що головним пріоритетом є якісне медичне обслуговування, мотивовані фахівці, прозорі конкурентні умови бізнесу для виробників і дистриб'юторів медичної техніки та фармацевтичних препаратів.

   

  У свою чергу президент Національної академії медичних наук України академік НАМН України професор Віталій Цимбалюк підкреслив, що Форум є важливим кроком для української науки та української медицини.

   

   

  Заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський підкреслив, що сучасний формат Форуму дозволить реалізувати професійну науково-освітню платформу для обміну досвідом науковців і практиків, становлення безперервного професійного розвитку медиків в рамках інтеграції потужної наукової програми, майстер-класів провідних вітчизняних і міжнародних спеціалістів і комплексу різноманітних спеціалізованих виставок останніх досягнень медичної техніки та фармацевтичного ринку.

   

  Ректор НМАПО імені П.Л. Шупика академік НАМН України професор Юрій Вороненко наголосив, що у роботі Форуму сконцентрований найкращий науковий і технічний потенціал нашої країни. Зокрема, цього року у Форумі представляють свої інноваційні розробки у різних галузях медицини 21 кафедра Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, серед яких вже традиційно власні науково-практичні заходи проводять кафедра клінічної лабораторної діагностики, кафедра гематології та трансфузіології, кафедра медицини невідкладних станів та кафедра медицини катастроф і військової медичної підготовки, кафедра комбустіології і пластичної хірургії, кафедра дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії і кафедра оториноларингології, кафедра нефрології та нирковозамісної терапії, кафедра неонатології, кафедра неврології № 2, кафедра терапії.

   

  У рамках VII Міжнародного Медичного Форуму пройде V ювілейний Міжнародний медичний конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України», відбудеться 65 симпозіумів, конференцій, круглих столів, семінарів, шкіл і 60 майстер-класів, де доповідачами виступлять 700 провідних спікерів з України та зарубіжжя. Крім цього, можна буде відвідати унікальні освітні школи, у рамках яких слухачі отримають кваліфіковану консультацію професіоналів і протестують сучасне медичне обладнання.

   

  Фахівці зможуть ознайомитися з новітнім медичним обладнанням, повним спектром інструментарію, товарами медичного призначення, фармацевтичними препаратами, відвідавши найбільші виставки: Міжнародну виставку охорони здоров'я MEDICAEXPO і Міжнародну фармацевтичну виставку PHARMAEXPO.

   

  Форум продовжить свою роботу до 21 квітня 2016 року. Адреса його проведення: ВЦ "КиївЕкспоПлаза", вул. Салютна, 2-Б.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top