Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  У Хмельницькому відбулася обласна конференція кардіологів

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  1 липня у Хмельницькому пройшла обласна кардіологічна конференція «Роль інтервенційних методів лікування захворювань ритму серця». Участь у зібранні взяли терапевти, кардіологи та кардіохірурги лікувально-профілактичних закладів Хмельниччини. Досвідом із подільськими колегами ділилися провідні фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова НАМНУ Борис Кравчук і Олексій Парацій, які на найвищому рівні виконують такі процедури в Інституті Амосова.

  Головний лікар обласного кардіодиспансеру, обласний кардіохірург Андрій Кланца наголосив, що у 2015 році на Хмельниччині виконано 816 оперативних втручань та коронарних інтервенцій, в тому числі 178 – на відкритому серці та встановлено 223 штучні водії ритму. Потреба таких пристроїв, за європейськими підрахунками, становить близько 1000 одиниць на 1 млн населення. Загалом, протягом року було проведено більш як півтори тисячі операцій.

  За словами начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Аліни Костенко, для потреб подолян щорічно закупляється до 100 штучних водіїв ритму на суму 2 млн грн. Це, переважно, однокамерні кардіостимулятори. Винятки становлять особи працездатного віку та вагітні, яким встановлюють двокамерні штучні водії ритму.

  Провідний фахівець Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова НАМНУ Борис Кравчук розповів присутнім про покази до електрокардіостимуляції, особливості життя зі штучним водієм ритму серця, що дозволено і заборонено таким пацієнтам. Олексій Парацій доповнив колегу доповіддю про фізіологічну електрокардіостимуляцію та діагностичні можливості штучного водія ритму серця.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top