Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  Роман Ілик відповів на актуальні питання громадян під час прямої телефонної лінії КМУ

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  20 травня заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Ілик взяв участь у брифінгу та прямій телефонній лінії КМУ та надав відповіді на актуальні питання ЗМІ та громадян в галузі медицини та охорони здоров’я.

   

  Під час брифінгу для ЗМІ заступник Міністра на запитання журналістів розповів про законопроектну роботу щодо спрощення реєстрації лікарських засобів в Україні, реформування та оптимізацію роботи Держлікслужби України, стан доставки лікарських засобів в Україну в рамках проведення закупівель через міжнародні організації.

   

  У ході телефонної гарячої лінії найбільше людей цікавили питання доступності лікарських засобів, наявності необхідних ліків і вакцин в Україні, якості надання медичної допомоги, проведення дитячих щеплень, санітарного благополуччя тощо.

  Кожному додзвонювачу були надані детальні роз’яснення, професійні консультації та рекомендації щодо шляхів вирішення їхніх проблем.

   

  Особливо складні ситуації, за словами заступника Міністра, будуть розглянуті Міністерством охорони здоров’я України в межах компетенції та згідно чинного законодавства.

   

  Додатково звертаємо увагу, в МОЗ України по буднях з 9.00 до 18.00 години також діє телефонна гаряча лінія за номером 0-800-801-333, де можливо отримати відповіді на запитання інформаційно-довідкового характеру або залишити звернення.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top