Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  П’ятеро малюків одеської породіллі перебувають в задовільному стані

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  П’ятеро малюків, що народилися одночасно в Одеському обласному перинатальному центрі 24 червня 2016 року, наразі перебувають в задовільному стані. Про це повідомили у відділі охорони материнства і дитинства Департаменту охорони здоров’я та соціального захисту Одеської ОДА. Усі вони від’єднанні нарешті від апаратів дихальної підтримки, а також можуть харчуватися самостійно. Йде мова про переведення малюків із палати реанімації до звичайної палати. І мати і малюки отримують всю необхідну медичну допомогу і забезпечені медикаментами в повному обсязі.

  Як відомо, п’ятірня була діагностована в одеситки ще при першому ультразвуковому дослідженні на 8 тижні вагітності. Після цього пацієнтка перебувала під постійним індивідуальним і консіліумним наглядом.

  Для збереження вагітності у 26-27 тижнів жінка була переведена на третій рівень надання акушерської і перинатальної допомоги в Одеський обласний перинатальний центр. Троє хлопчиків та дві дівчинки з низькою вагою (відповідно 1810 грам, 1190 грам, 1720 грам, 1250 грам і 1450 грам) народилися на 30 тижні вагітності шляхом кесаревого розтину.

  Багатоплідні пологи з п’ятьома немовлятами – унікальний для України випадок. Для прикладу, в 2014 році більше ніж трійня народжувалася в Україні лише двічі, у 2015 році – всього один раз.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top