Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  Порошенко схвалив спрощення держреєстрації ліків: "Це перший крок до запуску системного реформування сфери охорони здоров'я

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

   

  Порошенко назвав підписання документа непересічною подією, до якої країна йшла довгі роки, адже весь час окремі представники влади, бізнесу та монополісти ринку медичних препаратів намагалися вибудувати ті чи інші бар'єри. Під час зустрічі з представниками громадськості та активістами, які долучилися до розробки змін до Закону "Про лікарські засоби".

  Він також зазначив, що що з набуттям чинності документа держава та суспільство матимуть одразу кілька позитивних результатів: за рахунок підвищення конкуренції на внутрішньому ринку лікарських засобів підвищиться їхня якість і пацієнти нарешті зможуть вибирати оптимальне співвідношення ціни і якості, завдяки спрощенню доступу медпрепаратів припиняється корупція в цьому напрямку і як результат - очікується прихід провідних фармакологічних компаній в Україні, які раніше відмовлялися працювати в нашій країні через небажання платити хабарі. Ще одним важливим моментом Президент назвав підвищення позитивного іміджу України у світі.

  "Ми з країни третього світу в частині фармакології переходимо на зрозумілу позицію для всіх наших партнерів. Це дуже хороший і ефективний спосіб імплементації Угоди про асоціацію та виконання наших твердих обіцянок щодо її реалізації", - підкреслив Порошенко.

  Він також додав, що прийняття закону є лише першим кроком до запуску системного реформування всієї сфери охорони здоров'я. "Попереду у нас ще величезна робота, і я закликаю до спільних, скоординованих і погоджених дій", - зазначив Порошенко.

   

  Источник: http://ua.censor.net.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top