Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  Підписано проект наказу «Про затвердження Порядку допуску відвідувачів до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії»

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  В.о. Міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський підписав проект наказу «Про затвердження Порядку допуску відвідувачів до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії». Остаточний варіант проекту наказу після доопрацювання та врахування позиції громадських та пацієнтських організацій оприлюднений на сайті МОЗ України за посиланням http://moz.gov.ua/ua/portal/dn_20160603_0.html

  Проект наказу розроблено МОЗ України з метою покращення надання медичних послуг та дотримання прав пацієнтів шляхом визначення порядку допуску відвідувачів до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії у відповідність до Основ законодавства України про охорону здоров'я, Конвенції ООН про права дитини. Проект повністю враховує питання пацієнтів як дитячого, так і дорослого віку.

  Наразі проект наказу проходить процедуру затвердження та подання на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top