Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  Парламентом ухвалено закон про спрощення в Україні реєстрації лікарських засобів із країн з жорсткою регуляторною системою

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  31 травня 2016 року Верховна Рада України України ухвалила Закон «Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо спрощення державної реєстрації лікарських засобів» (реєстраційний номер законопроекту № 4484 в редакції від 26 травня 2016 року зі змінами) за основу і в цілому. За відповідне рішення проголосувало 239 народних депутатів.

  Згідно закону спрощеній реєстрації в Україні підлягають лікарські засоби, що зареєстровані для застосування, виробляються, а також застосовуються у країнах із суворими регуляторними актами: США, Канаді, Австралії, Японії, Швейцарії та країнах ЄС з централізованою процедурою реєстрації ліків. Скорочено термін ухвалення рішення щодо їх реєстрації чи відмови у реєстрації до 10 робочих днів.

  Ініційований Прем’єр-міністром України В. Гройсманом закон, незважаючи на всі перипетії з редакційними варіантами та саботаж з боку деяких народних депутатів і чиновників, все ж отримав високу консолідовану підтримку і Кабінету Міністрів України, і Комітету Верховної ради України з питань охорони здоров’я України, і Міністерства охорони здоров’я, і представників громадських та пацієнтських організацій. «Ухвалений закон дає можливість розширити ринок якісних, ефективних і вкрай необхідних лікарських засобів, нівелювати корупційну складову їх імпорту та збуту в Україні, зробити їх доступними для пацієнтів. Це перший крок на шляху системного здешевлення лікарських засобів в Україні», - підкреслив в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top