Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  На Полтавщині запрацюють два реперфузійні центри для лікування пацієнтів з гострим інфарктом міокарда у 2016 році

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  Днями в Полтаві пройшла зустріч учасників Європейської Ініціативи «Stent for Life» Ukraine, покликаної сприяти поширенню найбільш ефективних методик реперфузійної терапії пацієнтів з ГКC і елевацією сегмента ST.

  В рамках науково-практичної конференції з кардіологами, терапевтами та сімейними лікарями Полтави та районів області обговорювалися питання функціонування «Регіональної реперфузійної мережі» та інші важливі питання лікування кардіологічних пацієнтів із погляду принципів медицини доказів. Під час спілкування з лікарями були розглянуті цікаві клінічні випадки, на прикладі яких запропоновані сучасні медикаментозні програми лікування пацієнтів з ГКС, затверджені МОЗ України стандарти транспортування та лікування пацієнтів з ГІМ.

  Крім наукової-практичної конференції були організовані ряд зустрічей з лікарями відділення інтервенційної радіології Полтавської обласної клінічної лікарні. Досягненнями останніх місяців роботи обласної лікарні стало створення системи надання допомоги пацієнтам за принципом «Регіональна реперфузійна мережа». Палати інтенсивної терапії оснащені новітнім обладнанням для дистанційного спостереження, системою подачі інгаляційного кисню, дихальною апаратурою та іншим реанімаційнім обладнанням.

  В області налагоджена система передачі ЕКГ сигналів з електрокардіографів невідкладної медичної допомоги в спеціальний референтний центр Екстреної медичної допомоги, який забезпечує аналіз отриманої інформації і своєчасне направлення пацієнтів для проведення первинних коронарних втручань в період гострого інфаркту міокарда.

  В обласному кардіологічному диспансері починає роботу новий підрозділ, де можливим є як проведення первинної перкутанної реперфузійної терапії, так і подальша реабілітація пацієнтів з гострим коронарним синдромом і стійкою елевацією сегмента ST.

  Планується, що у 2016 році в Полтаві і області запрацюють два реперфузійних центри на базі обласної лікарні та кардіологічного диспансеру, які зможуть істотно посилити надання допомоги пацієнтам і забезпечити максимальну їх кількість сучасними реперфузійними процедурами.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top