Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  На Полтавщині розпочато будівництво обласного кардіологічного центру

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  17 травня 2016 року відбулася церемонія закладення капсули в першу палю на місці майбутнього обласного кардіологічного центру. Проектом передбачено реконструкцію існуючої будівлі кардіодиспансеру і добудову нового корпусу інтервенційної кардіології та реабілітації. Будівництво майбутнього корпусу розпочнеться вже цього місяця і повинно бути завершеним у грудні 2017 року.

   

  В урочистій церемонії взяли участь Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, його заступник Олег Пругло, директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак, начальник управління капітального будівництва Тимофій Голбан, ректор ВДНЗ «УМСА» В’ячеслав Жадан, головний лікар обласного кардіологічного диспансеру Костянтин Вакуленко.

   

  Голова Полтавської ОДА Валерій Головко розповів, що загальна сума фінансування будівництва становить 96 млн грн. З них левова частка — це кошти Державного фонду регіонального розвитку, які виділяються на умовах співфінансування з обласного бюджету. Цього року обласна рада виділила на реалізацію проекту 16 мільйонів гривень, з державного бюджету Полтавщина отримала 21 мільйон.

   

  Головний лікар Полтавського обласного кардіологічного диспансеру Костянтин Вакуленко повідомив, що за планом новий корпус складатиметься з 6-ти поверхів, загальною площею в 11 тис. кв. м. Він буде оснащений сучасним обладнанням. У новому кардіологічному центрі планується розміщення 120 ліжок. «Новозбудований корпус створить єдиний центр із існуючим диспансером, — пояснив Костянтин Вакуленко. — Йдеться не про збільшення кількості ліжок, а про поліпшення умов перебування пацієнтів та подальший технічний і технологічний розвиток закладу. У новому центрі ми зможемо більш ефективно і більш широко застосовувати сучасні технології, такі як стентування, ангіографію та коронаграфію, які вже працюють на Полтавщині».

   

  Потреба у такому закладі надзвичайно велика, - вважає директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак. – На сьогодні причиною майже 70% смертей на Полтавщині є серцево-судинні та мозково-судинні хвороби. За минулий місяць ми зробили понад 30 коронарних стентувань, за рік ця цифра сягнула 300, - прокоментував він.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top