Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  На Донеччині пройшов тренінг-семінар для медиків і урок для школярів з надання невідкладної медичної допомоги

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  Фахівцями Державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України» у співпраці з громадською організацією «Відновлення Донбасу» у містах Маріуполь та Волноваха з 06.06.2016 р. по 11.06.2016 р. проведено семінар-тренінг з питань надання екстреної медичної допомоги постраждалим. В семінарі взяли участь спеціалісти з медицини невідкладних станів, лікарі сімейної практики, терапевти.

  Модераторами заходу виступили директор ДЗ «УНПЦ ЕМД та МК МОЗ України» Євген Мороз та директор центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Донецького управління охорони здоров'я Ігор Кіяшко.

  Під час тренінгу учасники мали можливість відпрацювати методики зупинки кровотечі за допомогою сучасних джгутів та гемостатиків, відновлення прохідності дихальних шляхів за допомогою надгортанних пристроїв, конікотомії, виконання внутрішньокісткового доступу, використання сучасного обладнання в санітарних автомобілях класу «В» та «С», навички проведення серцево-легеневої реанімації. На завершальному етапі завдяки сучасному навчальному обладнанню лікарі відпрацьовували надання ЕМД максимально наближених до реальних умов.

  Для школярів загальноосвітніх шкіл м. Маріуполь та м. Волноваха були проведені практичні уроки щодо мінно-вибухової безпеки та надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок вибухової травми. Завдяки досвідченому викладачу, лікарю з медицини невідкладних станів ДЗ «УНПЦ ЕМД та МК МОЗ України» Івану Кузьмінському школярі середніх та старших класів отримали безцінні знання, що беззаперечно допоможуть уникнути небезпечних ситуацій та при необхідності врятувати життя.

  Враховуючи актуальність науково-практичних семінарів та їх практичне значення, а також зважаючи на прохання фахівців ЕМД, їх проведення буде продовжено в інших населених пунктах Донецької та Луганської областей.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top