Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  На Буковину повертається пневмонія

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 1

  Друга хвиля захворюваності на атипове запалення легень виникла на Буковині. У хворих важкий перебіг недуги зі значними ускладненнями. Хворіють як маленькі буковинці так і дорослі. Виявити пневмонію одразу досить складно, адже вона протікає без звичних  ознак, до лікарні хворі потрапляють вже в досить важкому стані. Спалаху грипу наразі не зафіксовано.

  Ще однією проблемою, що спричинює ускладнення пневмонії – це неякісні або взагалі підроблені ліки. Хворий приймає курс лікування, однак натомість замість одужання отримує значні ускладнення. Ще однією причиною спалаху пневмонії на Буковині є погані природні умови, за день дуже часто погода змінюється. Звичайно, навесні у більшості людей з’являється авітаміноз, що теж значно послаблює імунітет. Отож, найефективніша профілактика пневмонії — це активне вживання фруктів та овочів. Також дуже корисно вживати вітамінні комплекси, а також загартовуватися. Багато користі організму принесуть ранкові пробіжки, потрібно пробудитися від зимової сплячки.


   

  Источник: http://www.vsemisto.info/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

   • 

  Переболела сильным бронхитом в начале февраля, причиной ухудшения состояния были плохие препараты а именно много разных которые вызывали ухудшение состояния

  Показаны записи 1-1 из 1.
  Top