Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  МОЗ заручається підтримкою Європейської економічної комісії ООН з питань впровадження державно-приватного партнерства в охороні здоров’я

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко зустрілася з експертами Європейської економічної комісії ООН з питань впровадження державно-приватного партнерства в галузі медицини.

   

  Сторони обговорили проблемні питання охорони здоров’я в Україні, а також можливість надання рекомендацій з боку Комісії щодо впровадження ДПП в рамках медичної реформи – сьогодні та в майбутньому, після ухвалення відповідних законопроектів.

  Олександра Павленко зазначила, що високоповажні експерти, які сьогодні завітали в МОЗ, консультують на базі ООН в сфері впровадження в країнах державно-приватного партнерства: «Вони не шукають інвесторів, не займаються залученням коштів у державу, вони консультують уряди з приводу того, як побудувати в країні систему державно-приватного партнерства так, аби вона була приваблива для інвесторів».

   

  За результатами зустрічі досягнуто домовленостей про надання експертами Європейської економічної комісії ООН Міжнародного стандарту з державно-приватного партнерства у сфері медицини фахівцям МОЗ. Також заявлено, що найближчим часом Уряд України і Європейська економічна комісія ООН підпишуть Меморандум про співпрацю.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top