Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  МОЗ запускає процес закупівель лікарських засобів через міжнародні організації у 2016 році

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  МОЗ України запускає процес закупівель 2016 року лікарських засобів, вакцин та виробів медичного призначення за державні кошти через міжнародні організації. У цьому році на сім місяців раніше, ніж в попередньому. Про це під час брифінгу анонсував в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський.

  «Ми продовжуємо співпрацю з міжнародними організаціями - ПРООН, Crown Agents і Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), які визначені Урядом, і досвід співпраці з якими ми вже маємо, у напрямку закупівель ліків, вакцин та виробів медичного призначення. Станом на сьогодні завершується процес збору заявок потреб з регіонів, затверджений перелік усіх необхідних до закупівель препаратів, надіслані пропозиції міжнародним організаціям стосовно контрактів. Враховуючи минулорічний досвід, заради пришвидшення усіх необхідних процесів і вчасного забезпечення населення ліками та вакцинами, ми розпочинаємо цей процес на сім місяців раніше, ніж в попередньому році», - підкреслив в.о. Міністра.

  Він відзначив, що досвід першого року закупівель через міжнародні організації був нелегким, спостерігалися проблеми із реєстрацією препаратів, і з їх поставками, проте завдяки оперативному і конструктивному вирішенню питань з обох сторін, ліки та вакцини продовжують надходити в Україну. Так, на сьогодні поставлено майже половина усіх запланованих лікарських засобів, вакцин і виробів медичного призначення згідно з договорами 2015 року.

  Зокрема, станом на 01.07.2016 р. ПРООН здійснено поставок майже на 70% від обсягу - відповідно до контракту це препарати для лікування і діагностики туберкульозу, діагностики ВІЛ-інфекції, лікування дітей, хворих на гемофілію типів А або В або хворобу Віллебранда, лікування дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит В і С, лікування дітей, хворих на орфанні захворювання.

  Поставки онкологічних та онкогематологічних препаратів для дітей та дорослих, а також хіміопрепаратів, радіологічних препаратів та препаратів супроводу онкологічних хворих, які здійснювалися через британське закупівельне агентство Crown Agents, склали 45%. Зокрема, як повідомила представник агентства Крістін Джексон, для дорослих онкологічних хворих завезено 67% препаратів, для дітей – 18%. Ще 36% препаратів для лікування дитячої онкології, за її словами, вже в Україні та очікують розмитнення.

  Що стосується імунобіологічних препаратів, як повідомила представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Катерина Булавінова, доставлено частково дві вакцини – КПК (кір, краснуха, паротит), проти гепатиту В, також майже 75% АРВ-препаратів. На завершальному етапі процес реєстрації по більшості вакцинах, і їх поставки очікуються протягом 1-2 місяців.

  Також найближчим часом, як доповнив В. Шафранський, очікуються поставки вакцин проти сказу, БЦЖ і сироваток від так званих рідкісних захворювань (укусів гадюк, ботулізму, дифтерії тощо). Він наголосив, що МОЗ наразі працює над створенням національного стратегічного запасу вакцин і сироваток для лікування особливо небезпечних захворювань.

  Очільник МОЗ підкреслив, що відтепер поставки лікарських засобів і вакцин, закуплених за державні кошти, їх розвезення і стан використання в регіонах будуть жорстко контролюватися МОЗ. Звертаючись до представників міжнародних організацій, він висловив сподівання на плідну співпрацю, взаємну довіру у вирішенні проблемних питань, оперативність та відкритість у здійсненні усього процесу закупівель.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top