Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  МОЗ України розпочинає процес розробки Концепції державної програми розвитку імпортозамінних виробництв в Україні

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  МОЗ України із залученням представників громадськості, професійного середовища та фармацевтичного ринку розпочинає процес розробки Концепції державної програми розвитку імпортозаміщення в Україні, спрямовану на збільшення частки лікарських засобів вітчизняного виробництва на медичному ринку нашої країни, підтримки вітчизняного виробника, розвитку імпортозамінних виробництв лікарських засобів та виробів медичного призначення.

  На сьогоднішній день вітчизняна фармацевтична галузь є досить потужною і має всі можливості для виробництва якісних лікарських засобів. Тому розвиток та удосконалення вітчизняного фармацевтичного ринку, що забезпечувало би пацієнтів доступними і якісними ліками та було конкурентоздатним – стратегічне завдання діяльності МОЗ України. На цьому неодноразово наголошував в.о. Міністра охорони здоров'я України Віктор Шафранський під час робочих зустрічей із виробниками і дистриб'юторами лікарських засобів.

  МОЗ України запрошує усіх зацікавлених представників громадськості, професійного середовища та фармацевтичного ринку долучитися до розробки Концепції, поділитися своїми ідеями та пропозиціями можна на е-mail: tlyaskovsky@moz.gov.com, m.nesterchuk@gmail.com, тел. (044)200-07-93.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top