Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  МОЗ спільно з Мінекономіки сприятимуть експорту вітчизняної фармацевтичної продукції

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  11 квітня у МОЗ України відбулось засідання робочої групи з питань стимулювання експорту вітчизняної фармацевтичної продукції у рамках Ради з просування експорту при Міністерстві з економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ).

   

  Засідання відбулося під головуванням Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександри Павленко, заступника Міністра економічного розвитку та торгівлі України, торгового представника України на міжнародних ринках Наталії Микольської та за участі представників ринку лікарських засобів та товарів медичного призначення.

   

  Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко підкреслила важливість виходу української фармпродукції на світові ринки та закликала присутніх висловити експертну думку щодо потенційного експорту продукції, підписання міжнародних контрактів, відносно тих світових площадок, де продаж української продукції є найбільш привабливим.

  Наталя Микольська, заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України, торговий представник України на міжнародних ринках наголосила на важливості діалогу між МЕРТ, іншими органами центральної влади та експортерами: «Для нас дуже важливо підтримувати діалог з експортерами. Тож наша сьогоднішня дискусія має на меті з’ясувати кількість зацікавлених виробників – потенційних експортерів; перелік міжнародних ринків, на які є потреба та бажання виходити; перелік країн, які мають регуляторні бар'єри для реалізації української продукції, та шляхи їх подолання; важелі впливу та допомоги від МЕРТ в рамках повноважень».

  Також Наталя Микольська презентувала програму дій МЕРТ «Експортні можливості українських товаровиробників. Заходи з промоції експорту МЕРТ на 2016 рік».

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top