Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  МОЗ посилює контроль за операційними процесами, які супроводжують закупівлю ліків

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  МОЗ посилює контролює за операційними процесами, які супроводжують закупівлю ліків через міжнародні спеціалізовані організації. Про це сьогодні під час засідання Уряду повідомив в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський.

   

  Зокрема, він поінформував, що з 3 по 6 травня здійснюється доставка 277 тисяч доз вакцин для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи (КПК), закупленої Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за кошти Державного бюджету України, по закладам охорони здоров`я усіх областей України.

   

  Також на цьому тижні розвезено по регіонам два препарати для лікування туберкульозу на суму майже 5 млн грн. та розпочали доставку лікарських засобів для лікування онкологічних хворих дорослого віку на загальну суму 3,5 млн грн.

   

  Віктор Шафранський повідомив, що з 10 травня розпочинається розвезення по лікувальним закладам областей антиретровірусних препаратів на загальну суму майже 150 млн грн.

   

  Наразі в МОЗ ведеться інтенсивна робота щодо пришвидшення процесу реєстрації вакцин, які закуповуються через міжнародні спеціалізовані організації та очікують поставки, що дасть можливість до кінця травня-початку червня доставити імунобіологічні препарати до закладів охорони здоров’я.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top