Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  МОЗ опрацьовує спільно з регіонами питання формування потреби закупівель ліків на 2016 рік

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  В Міністерстві охорони здоров`я України під головуванням заступника Міністра Ігоря Перегінця пройшла селекторна нарада з представниками структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних державних адміністрацій щодо формування потреби закупівлі лікарських засобів та медичних виробів на поточний рік.

   

  Під час селекторної наради Ігор Перегінець звернув увагу на коректність збору реальної кількості необхідних лікарських засобів та раціонального використання ресурсів. «Слід промоніторити ситуацію на предмет залишків та причин невикористання ліків, які надходили, та сформувати потребу на цей рік обгрунтовано і виважено. Прошу оперативно інформувати Міністерство, аби ми спільно могли відкорегувати кількість необхідних лікарських засобів, порівняно з даними минулого року», - звернувся до колег в областях Ігор Перегінець.

   

  Збір заявок буде здійснюватися в першу чергу по 11 номенклатурах, серед яких: діагностика цукрового діабету, лікування хворих на гемофілію дорослого віку, лікування онкогематологічних хвороб дорослого віку, трансплантація органів, лікарські засоби та вироби медичного призначення для лікування безпліддя жінок методом допоміжних репродуктивних технологій, вироби медичного призначення для забезпечення розвитку донорства крові та компонентів, ендопротези, лікарські засоби для лікування хворих нефрологічного профілю, тест-системи, вироби медичного призначення за державною програмою «Репродуктивне здоров`я нації», медикаменти для ліквання хворих на розсіяний склероз.

   

  Наразі узагальнюється інформація по усіх інших номенклатурах стосовно решти програм.

   

  Нагадаємо, інформація про потребу регіонів в лікарських засобах, що купуються за кошти Державного бюджету України, збирається за допомогою автоматизованої інформаційної системи закупівлі МОЗ України. ДП «Центр електронної охорони здоров`я» є адміністратором даної системи. Аби завчасно перевірити, чи в усіх регіонах вона працює, кожному регіону до півдня 10 травня слід заповнити по одній тестовій заявці. Це убезпечить від форс-мажорних обставин безпосередньо в день збору заявок.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top