Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  МОЗ напрацьовує єдину методику розрахунку вартості медичних послуг

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  В МОЗ за участю в.о. Міністра охорони здоров’я В.Шафранського відбулося перше засідання міжвідомчої робочої групи для опрацювання та підготовки методики розрахунку вартості медичних послуг в Україні.

  До опрацювання цього важливого питання були залучені фахівці МОЗ України, структурних підрозділів з питань охорони здоров’я в областях, провідних наукових установ, медичних закладів, представники експертного та громадського середовища, склад яких затверджений наказом МОЗ України №538 від 08.06.2016.

  Учасниками були визначені основні підходи до розрахунку вартості медичних послуг з урахуванням тих авторських методик, які вже напрацьовані в Україні, а також відштовхуючись від світового досвіду та діючого чинного законодавства.

  Вони дійшли згоди, що на основі найкращих практик уже існуючих розрахунків має бути створена єдина, уніфікована, розроблена МОЗ України методика, яка була б максимально простою, придатною в межах цільових державних видатків на охорону здоров’я, враховувала б гарантійний державний пакет медичних послуг, і водночас з правом медичних закладів самостійно визначати та коригувати вартість наданих послуг в залежності, наприклад, від статусу закладу, собівартості послуги, складності пролікованого випадку тощо.

  За словами В.Шафранськогого, потребує доопрацювання питання власне економічного розрахунку, яке ляже в основу цієї методики, а також контролю за якістю та ефективністю її впровадження. На його думку, є необхідність ще заслухати бачення авторів щодо практичного застосування та економічної доцільності кожної із методик.

  Очікується, що розроблена МОЗ України єдина методика розрахунку вартості медичних послуг дозволить закладам охорони здоров'я встановлювати економічно обґрунтовані тарифи, дотримуватися державної дисципліни цін та дасть можливість місцевим органам виконавчої влади проводити розрахунок вартості платних медичних послуг в єдиному порядку.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top