Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  Керівництво МОЗ провело робочі зустрічі стосовно проблемних питань щодо забезпечення ліками пацієнтів

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  Сьогодні в МОЗ України відбулися робочі зустрічі керівництва МОЗ України із дистриб’юторами лікарських засобів та представниками міжнародних спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі ліків за кошти Державного бюджету України, стосовно вирішення проблемних питань щодо забезпечення ліками пацієнтів.

   

  Під час зустрічі в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський зауважив, що здійснення закупівель лікарських засобів та медичних виробів через міжнародні спеціалізовані організації є стратегічним вектором діяльності Міністерства. Він запропонував присутнім обговорити процес закупівель та визначити його проблемні ланки для того, аби найшвидше провести закупівлі та поставити препарати в заклади охорони здоров’я.

   

  Міжнародна організація Crown Agents запевнила, що в найближчі два місяці будуть поставлені в Україну всі позиції лікарських засобів для лікування онкохворих дітей.

   

  Як повідомлялося, станом на 05 травня 2016 р. в регіони України поставлено 4 форми лікарських засобів, що використовуються для лікування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями. До кінця травня в усі області України планується поставити ще 14 препаратів.

   

  Представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) повідомили, що протягом травня - червня вакцини, які вони закупають для України, будуть поставлені в усі регіони України.

   

  Також представники ЮНІСЕФ зазначили, що вже сьогодні партія вакцини проти кору, краснухи, паротиту (КПК) у кількості 277 тисяч доз, доставлена в усі регіони України.

   

  Віктор Шафранський закликав усіх учасників процесу міжнародних закупівель лікарських засобів максимально пришвидшити поставки медичних препаратів та надати до Міністерства графік поставок згідно контрактів, укладених міжнародними організаціями з виробниками та дистриб’ютерами ліків.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top