Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  Головний позаштатний офтальмолог МОЗ України відвідала обласні спеціалізовані заклади охорони здоров`я

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Офтальмологія» Оксана Вітовська відвідала Дніпропетровську обласну клінічну офтальмологічну лікарню, Запорізьку обласну клінічну лікарню та обласну офтальмологічну лікарню Миколаївської обласної ради.

   

  Оксана Вітовська проконтролювала впровадження уніфікованих клінічних протоколів та розробку локальних протоколів зі стандартизації медичної допомоги офтальмологічним хворим у закладах охорони здоров’я та провела навчальні заходи з метою підвищення кваліфікації лікарів-офтальмологів.

   

  Зокрема, за участю місцевих фахівців в обласних лікарнях Дніпропетровська, Запоріжжя та Миколаєва професор О. Вітовська провела консультацію пацієнтів зі складною очною патологією, в тому числі трьом учасникам АТО, які перебувають на лікуванні, усім були надані необхідні рекомендації.

   

  У Дніпропетровській обласній клінічній офтальмологічній лікарні відбулося засідання товариства офтальмологів Дніпропетровської області, де розглядалися питання діагностики, лікування та профілактики тяжких інвалідизуючих захворювань та травм ока, а також питання організації офтальмологічної допомоги на місцях, в тому числі впровадження уніфікованих клінічних протоколів.

   

  Оксана Вітовська провела робочу зустріч із головним лікарем Запорізької обласної клінічної лікарні щодо роботи відділення мікрохірургії ока цього закладу. Також вона обговорила шляхи удосконалення офтальмологічної допомоги в регіоні з представниками міської влади.

   

  В обласній офтальмологічній лікарні Миколаївської обласної ради за участю головного позаштатного офтальмолога МОЗ України відбулася лікарська конференція, на якій розглядалися питання організації надання офтальмологічної допомоги в області, аналізувався стан підготовки локальних протоколів, діагностики, лікування та профілактики очних захворювань.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top