Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  Фахівці НІССХ ім. М.М. Амосова відвідали Сумщину в рамках проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф»

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  20 травня вдруге у рамках проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» бригада фахівців Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова на чолі із головним позаштатним спеціалістом МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» Костянтином Руденком відвідала місто Суми.

   

  У рамках програми робочого візиту на базі Сумської обласної дитячої клінічної лікарні відбулась науково-практична конференція за участю кардіологів, кардіохірургів, терапевтів, педіатрів, лікарів сімейної медицини, швидкої допомоги та інших фахівців, а також старшокурсників, аспірантів та викладачів Сумського медичного інституту. Під час конференції фахівці НІССХ ім. М.М. Амосова розповіли про новітні методи діагностики та лікування серцево-судинних захворювань, можливості їх впровадження у щоденну практику. Разом із місцевими спеціалістами обговорили способи поліпшення надання медичної допомоги мешканцям Сумщини та ситуацію, що склалась із серцево-судинними захворюваннями в області.

   

  Київські фахівці спільно із сумськими лікарями провели обстеження найбільш складних хворих регіону. Всього було обстежено біля 80 дорослих та 50 дітей. Треба зауважити, що переважна більшість дорослих пацієнтів потребують проведення коронарографії для уточнення діагнозу та визначення подальшої тактики лікування. Але цей вид сучасної діагностики малодоступний мешканцям області, у зв’язку із відсутністю бюджетного ангіографічного обладнання. Також проблемним питанням є кадрове забезпечення районів області – кардіологів та фахівців діагностичного профілю.

   

  У рамках візиту головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» Костянтин Руденком провів робочу зустріч із керівництвом Сумської області, під час якої обговорювались актуальні питання вдосконалення рівня надання допомоги хворим із патологіями серцево-судинної системи та шляхи їх вирішення. Крім того, був підписаний договір про лікувально-діагностичне та наукове співробітництво між Національним інститутом серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова та Управлінням охорони здоров’я Сумської ОДА.

   

  Довідково

   

  Всеукраїнський проект «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» стартував у вересні 2014 року у Черкасах. За час роботи проекту відбулися заходи у всіх регіонах України.

   

  Проект спрямований на вирішення низки питань підвищення якості надання медичної допомоги населенню та доступності високоспеціалізованої діагностики й лікування; впровадження в усіх регіонах (з урахуванням місцевих особливостей) якісної та доступної діагностики, ургентної догоспітальної та госпітальної кардіохірургічної допомоги. Другий етап проекту спрямований саме на покращення медичної допомоги мешканцям віддалених від обласних центрів регіонів, а також на роботу з обласними центрами, де склалася найбільш складна ситуація із діагностикою та лікуванням серцево-судинних захворювань.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top