Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  Фахівці НІССХ ім. М. Амосова відвідали Фастів в рамках проекту «Зупинимо епідемію серцево-судинних катастроф»

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  16 червня 2016 року відбулась поїздка фахівців Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова до міста Фастова і Фастівського району, що на Київщині. Це вже тридцять восьмий виїзд лікарів Інституту в рамках Всеукраїнського проекту Асоціації серцево-судинних хірургів України «Зупинимо епідемію серцево-судинних катастроф», який, нагадаємо, триває з вересня 2014 року за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Національної академії медичних наук України.

  Фахівці провели діагностично-консультативний прийом дорослих і дітей, серед яких були як пацієнти, які стоять на диспансерному обліку, так і особи, яким важко встановити діагноз без додаткових спеціальних методів обстеження. Практичні рекомендації щодо подальшої тактики лікування надано 19-ти дорослим з вродженими, набутими вадами серця та іншими кардіологічними захворюваннями.

  Важливою складовою візиту було обстеження 49 дітей з 7-ми дитячих будинків сімейного типу. На жаль, патологічні зміни виявлено у п’ятьох діток.

  Одночасно з прийомом лікарів у Фастівській районній державній адміністрації відбулась робоча зустріч головного позаштатного спеціаліста МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» д. мед. н. Костянтина Руденка з керівниками Фастівського, Макарівського та Сквирського районів і начальниками медичних департаментів зазначених районів. Під час зустрічі було обговорено актуальні питання щодо вирішення проблем розвитку і організації надання медичної допомоги населенню трьох районів, зокрема невідкладної та екстреної кардіохірургічної та кардіологічної допомоги, допомоги вагітним з вадами серця та жінкам з патологією серця у плода. Під час зустрічі було погоджено порядок дій і «маршрут пацієнта» для профільних хворих, які потребують високоспеціалізованої медичної допомоги.

  Источник: http://www.moz.gov.ua

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top