Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  Фахівці НІССХ ім. М. Амосова провели виїзне обстеження хворих з серцево-судинними патологіями у Новоград-Волинську

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  Дві бригади досвідчених фахівців-кардіологів, спеціалістів ультразвукової діагностики Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова відвідали з робочим візитом Новоград-Волинський, що на Житомирщині, поділилися досвідом лікування серцево-судинних захворювань, обстежили хворих з кардіопатологіями.

  Для місцевих кардіологів, лікарів сімейної практики, акушерів-гінекологів, педіатрів відбулася науково-практична конференція за участю Костянтина Руденка – головного позаштатного спеціаліста МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих», Андрія Руснака – завідуючого відділенням хірургічного лікування гострої серцевої недостатності та механічної підтримки серця і легень, Ярослава Труби – завідуючого відділенням хірургічного лікування вроджених вад серця у новонароджених і дітей молодшого віку та Ростислава Малярчука – лікаря-хірурга відділення хірургічного лікування складних порушень ритму серця. Фахівці зі столиці поділилися своїм досвідом лікування серцево-судинних захворювань, презентували сучасні підходи до діагностики та впровадження новітніх методик лікування вад серця, розповіли про бачення організації взаємодії та наступності при лікуванні хворих з серцево-судинними патологіями.

  Також обговорювалося питання залучення Новоград-Волинського до регіональної реперфузійної мережі, яка налагоджується в Україні, можливості організації на базі міста регіонального центру надання допомоги населенню з серцево-судинними захворюваннями. Фахівці наголосили, що готові приймати на навчання місцевих лікарів і студентів, та будуть проводити такі зустрічі щонайменше раз у пів року.

  Упродовж візиту кардіологи НІССХ імені М.М. Амосова разом з місцевими фахівцями оглянули доросле населення та 42 дитини, з яких 5-х дітей було направлено на оперативне лікування.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top