Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  Дніпропетровська обласна дитяча лікарня отримала найсучасніші апарати штучного дихання

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  В обласну дитячу лікарню коштом обласного бюджету придбали два найсучасніших апарати штучного дихання. Вони сенсорні, мають вихід в Інтернет і повністю підлаштовуються під потреби пацієнта. Такого обладнання ще немає в жодній лікарні України, Росії, Білорусі, Прибалтики та Ізраїлю.

  «Це найновіша модель у світі: сенсорні екрани, вихід в Інтернет. Лікар може отримувати інформацію з апарату безпосередньо на свій мобільний, це дуже зручно», – ділиться завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених Денис Сурков.

  «Та головне, - каже лікар, - апарат дихає так, як хоче пацієнт. З тією частотою, інтервалами, глибиною. Він реагує не на початок вдиху, як інші пристрої, а лише на саму думку про це. Для цього у стравохід вставляється спеціальний зонд з парою електродів. Вони фіксують збудження діафрагми».

  Таких апаратів ще немає у жодній лікарні України, Росії, Білорусі, Прибалтики та Ізраїлю. Їх придбали обласним коштом за 2,8 млн гривень. Це вартість з урахуванням 50% знижки від шведської компанії-постачальника.

   

  «Ми пішли назустріч Дніпропетровській області, тому що тут працюють дійсно компетентні фахівці. Медики дитячої лікарні мають досвід з порятунку новонароджених, часто бувають за кордоном, вдосконалюють свої знання. Нові сучасні апарати допоможуть їм у роботі. Планується, що саме в цьому закладі буде створено навчальний центр для лікарів з інших країн. Для обміну досвідом сюди приїжджатимуть спеціалісти з Прибалтики та Ізраїлю», – розповіла представник шведської компанії в Україні Олена Хоменко.

  Щороку через апарати штучного дихання проходять близько 200 маленьких пацієнтів дитячої обласної лікарні.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top