Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  Держсанепідслужба України спростила санітарний контроль у портах

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  Наказом Держсанепідслужби України №18 від 19 лютого 2016 року встановлено вичерпний перелік підстав для здійснення медичного (санітарного) огляду суден в українських портах.

  «Ми видали цей наказ, щоб створити дієвий інструмент дерегуляції напряму діяльності нашої служби у портах, але й водночас не допустити занесення через водні ворота країни небезпечних інфекцій. Документ надасть можливість спростити контрольні процедури на практиці», - зазначає Святослав Протас, т.в.о. голови Держсанепідслужби України, головного державного санітарного лікаря України.

   

  Документом визначено, що здійснення Головним управлінням Держсанепідслужби на водному транспорті медичного (санітарного) огляду суден проводиться за попереднім погодженням Держсанепідслужби України та виключно у разі отримання:

  — інформації від капітанів морських, річкових суден або адміністрації порту про наявність серед членів екіпажів, пасажирів, хворих осіб та/або осіб, стосовно яких є підозра на інфекційну хворобу, що має міжнародне значення, або про наявність переносників хвороб;

  — подання від посадової особи митного органу, що визначає вид державного контролю та форму його проведення, щодо здійснення медичного (санітарного) огляду суден;

  — звернення капітана судна про видачу свідоцтва про звільнення судна від санітарного контролю або свідоцтва про проходження судном санітарного контролю.

   

  Наказ Держсанепідслужби став продовженням дерегуляції, яка започаткована Урядовою постановою від 07.07.2015 № 491 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top