Загрузить Документ
Получить свидетельство
о публикации
Задать вопрос
Задайть свой вопрос специалисту!
Поиск препаратов
  На сайте вы найдете описание препаратов, инструкция по их применению и отзывы

  Чотири провідні медичні установи отримали інвестиції на державне фінансування у 2016-2018 рр.

  Denis Aryabinsky •  Коментариев: 0

  Міжвідомча комісія з питань державних інвестиційних проектів під головуванням Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса відібрала 10 проектів для фінансування з бюджету у 2016-2018 роках. Серед них 4 в галузі медицини.

   

  А саме кошти будуть виділені на :

  - реконструкцію рентгенрадіологічного відділення ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України»;

  - реставрацію клінічного корпусу №3 ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України»;

  - будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит»;

  - реконструкцію і розширення Національного інституту раку.

   

  Цього року державні інвестиційні проекти, які претендують на державне фінансування, вперше розглядалися за новою, прозорою процедурою. Всі рішення щодо проектів приймалися не одноосібно чи одним органом, а колегіально – Міжвідомчою комісію, що складається на 50 % із представників Уряду і на 50 % - із представників бюджетного комітету Верховної Ради України. Рішення щодо відбору проектів приймалося голосуванням.

   

  «Те, що чотири об’єкти у сфері медицини отримають інвестиції з державного бюджету для капітального будівництва, вважаю величезною перемогою для МОЗ України і всієї нашої команди. Ми будемо пильно стежити, аби всі об’єкти, на які виділили кошти, були приведені у належний стан» - сказала Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко, яка на засіданні Міжвідомчої комісії представляла МОЗ і доводила важливість інвестування саме в сферу медицини.

   

  Нагадаємо, що 10 відібраних проектів повинні отримати щонайменше фінансування у загальному розмірі 1 мільярд гривень щорічно протягом 2016-2018 рр. Законодавством закріплена вимога, що не менше 70 % державних капітальних інвестицій спрямовуватиметься на продовження (завершення) реалізації розпочатих державних інвестпроектів, і не більше 30 % спрямовуватиметься на реалізацію нових державних інвестиційних проектів.

  Источник: http://www.moz.gov.ua/

  Оставить комментарий может только зарегестрированный пользователь (Войти и Регистрация)

  Вы будете первым кто оставил комментарий к этой записи
  Top